خانه

رویال کنین - Royal Canin

رویال کنین یکی از برندهای معتبر تولید غذاهای حیوانات خانگی به شمار میرود که تضمین سلامت حیوان و دقت و نو آوری در تولید غذاها از ویژگی های این برند محسوب می شود.

رویال کنین یکی از معتبر ترین برندها در زمینه تولید غذاهای حیوانات خانگی محسوب می شود که محصول های آن تولید کشور فرانسه بوده و طرفداران زیادی در بین صاحبان حیوانات خانگی دارد. 

نو آوری و دقت در تغذیه غذای رویال کنین

یکی از ویژگی های مهم شرکت رویال کنین، نو آوری و دقت در تغذیه و همچنین تضمین سلامت حیوانات خانگی می باشد، از طرفی بیش از 40 سال است که رویال کنین در تلاش است تا با توجه به نیاز های تغذیه ای سگ ها و گربه ها، دقیق ترین تغذیه را که بیشترین سازگاری و بازده هی را داشته باشد، تولید و در نهایت در اختیار صاحبان این موجودات نازنین جهت غذای روزانه آن ها قرار دهد.

رویال کنین

شناخت و احترام در رویال کنین

تعهد رویال کنین در قبال شناخت و احترام یکی از اساسی ترین شاخص های این برند می باشد.

اصول تغذیه

اصول کلی تغذیه ای این برند بر اساس ارزش و نقش هر کدام از آن ها از مواد مغذی است.

کیفیت و امنیت غذایی

غذاهای شرکت رویال کنین بر اساس نیاز های سگ یا گربه، و همچنین در نظر گرفتن جثه، سن، و وضعیت فیزیولوژیکی آن ها تولید می شوند.

در تمام بسته بندی های انواع فذاهای رویال کنین، جدولی قرار داده شده است تا با توجه به آن و با توجه به سن، وزن و درجه فعالیت حیوان خانگیتان مقدار مناسب هر روز را برای آن ها در نظر بگیرید.

در حالت کلی می توان گفت غذای خشک، غذای تر، تشویقی ها از محصولات شرکت رویال کنین می باشد که میتوانید برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات رویال کنین به سایت زینو نگاهی بیندازید.

93 محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 32 از 93 مورد