Grade 
star star star star star
طناز محمد زاده 1397-07-28

غذای گربه خوش خوراکیه

من یک گربه ۸ ماهه دارم و براش همیشه از این پوچ شسیر میگیرم. بخاطر داشتن طعم مرغ پسرم عاشقشه و خیلی دوستش داره. تازه خیلی هم بازیگوشه.

Grade 
star star star star star_border
مونا جابری 1397-07-27

مصرف روزانه

سلام وقت بخیر
من تعریف این غذا را خیلی شندیم که برای پوست و موی انواع گربه مناسب است
آیا می توانم به صورت روزانه برای گربه ام‌ می توانم استفاده کنم؟

Grade 
star star star star star_border
شیوا آسمی پور 1397-07-27

انذازه دانه غذا و طعم

سلام من گربه نژاد DHS دارم که طبق مشاوره شما از این غذا خریداری کردم که خوشبختانه راضی بودم و اینکه هر وقت موجود شد بهم اطلاع می دید که دوباره خریداری کنم؟

Grade 
star star star star star
فرهناز فاطمی 1397-07-27

طعم خوب غذا

با سلام خواستم نظرم را راجع به این غذا بدهم.
من هنگامی سگ را از شیر گرفته بودم دکترش بهم گفت که غذای خشک استارتر شروع کنم که به دلیل اینکه صرفه جویی کنم از غذای بلکاندو خریداری کردم. سگ من بدون هیچ اشتیاقی غذا نمی خورد که وقتی کارشناش شما این غذا رو بهم پیشنهاد داد من خریداری کردم و متوجه شدم که این برند نسبت به دیگر برند ها خوش طعم تر و نیز کامل تر است.
و اینکه خواستم تشکر کنم که کارشناسان شما با صبر و حوصله زیاد، مشتریان که مثل من اطلاعات راجع به غذای سگ ندارند راهنمایی می کنند و این کار باعث شده من از اولین خرید تا به امروز از مشتریان همیشگی شما باشم.

Grade 
star star star star star
جهان ارا 1397-07-27

بهترین

بهترین

Grade 
star star star star star
مانی 1397-07-26

زیرانداز بهداشتی

قیمت عالی و ارسال عالی بود یکم از اون چیزی باید دیرتر شد ولی خیلی دیر نشد در کل خیلی راضی ام و خیلی خوبه که میتونی انلاین سفارش بدی و در عرض حداکثر ۳-۲ ساعت به دستتون برسه

Grade 
star star star star star
فرهاد نوادی 1397-07-26

تازه خرید کردم

من همیشه برای سگم که پامر هست از غذای ایکس اسمال براش میخریدم و وقتی وارد سن 12 سالگی شد با این غذا آشنا شدم و گرفتم. به نظر من که باید مثل بقیه محصولات رویال خوب باشه.

Grade 
star star star star star
شهلا رزما 1397-07-26

غذای ابتدایی برای سگ

اگر سگتان تازه متولد شده حتما این غذا را بهش بدید چون خیلی خوبه براشون. من طبق تجربه های زیادی که دارم میگم. این غذا موادی که برای سگ های تازه متولد شده نیاز داره را دارد. پس بهترین گزینه برای سگ هایی هست که تازه به دنیا اومدن.

Grade 
star star star star star_border
وحید 1397-07-25

ظرف خاک مناسب ولی گرون

سلام. این ظرف خاک خیلی قشنگه ولی چرا انقدر گرونه؟ و اندازه بزرگتر این را ندارید؟ به نظرم یک سایز بزرگتر بیشتر به دردم میخوره. ممنون میشم اگه اندازه بزرگترش را بزارید داخل سایت تا خریداری کنم.

Grade 
star star star star star_border
حامد نصیری 1397-07-25

خیلی کمه

این غذای کیتن بریتیش شورت هیر خیلی کم هست و همه جا نداره. ولی توی سایت شما که دیدم خوشحال شدم ولی بعدش متوجه شدم نا موجود هست. میشه لطفا موجودش کنین؟ ممنون میشوم.

Grade 
star star star star star
شیوا فلاحی 1397-07-25

گربه 6 ماه

سلام چرا این غذای خشک کیتن رویال کنین در بسته های بالاتر نیست؟ آخه منی که سه تا گربه دارم خیلی برام گرون میوفته. بسته بالاتر داره یا باید از همین دو کیلویی ها بگیرم. من حقیقتش از این غذا نگرفته بودم ولی نظرات کاربران را که خوندم متوجه شدم مناسب گربه های من هست. اگر وزن بالاترش موجود هست لطفا بگید.

Grade 
star star star star star
نادره فاضلی 1397-07-25

خرید خوب برای گربه های تازه متولد شده

سلام. من همین دیروز این غذا رو برای بچه های جدیدم گرفتم و خیلی غذای مناسبی برای بچه گربه های تازه به دنیا آمده هست. با پزشک گربه ام که صحبت کردم گفتن غذای کاملی برای رشد مناسب بچه گربه هست. بخاطر همین من یک بسته ازش خریدم.