• ارزان شده
غذای خشک سگ شیتزو توله - جونیور رویال کنین
  • غذای خشک سگ شیتزو توله - جونیور رویال کنین

غذای خشک سگ شیتزو توله - جونیور رویال کنین

غذای خشک سگ Shih Tzu Junior رویال کنین:

  • برای سگ های 2 تا 10 ماه
  • مناسب سگ های توله (جونیور)
  • در وزن های 1.5 کیلوگرم
وزن موجود محصول
تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

165٬000 ‎تومان
135٬000 ‎تومان 30٬000 ‎تومان پس‌انداز کنید

آخرین باری که این محصول به سبدخرید افزوده شد: 1397-07-27

نگاهی به غذای خشک سگ شیتزو جونیور رویال کنین

غذای خشک سگ شیتزو جونیور رویال کنین مناسب سگ های بین 2 تا 10 ماه در بازه وزنی 3 تا 8 کیلو می باشد که یکی دیگر از محصولات غذای خشک سگ محسوب می شود و همان طور که می دانید هر نژاد سگ دارای خصوصیات و سیستم بدنی متفاوت هستند. به عنوان مثال سگ نژاد شیتزو دارای پوزه نیمه فلت با پوشش موی پر پوشت و بلند و همچنین جسته بسیار کوچک است، به همین سبب شرکت رویال کنین بر اساس تحقیقات به عمل آمده این غذای خشک را تو لید کرده و امروزه جزء پر فروش ترین محصولات مجموعه غذایی رویال کنین می باشد. این غذای خشک سگ رویال کنین از بار غذایی، پروتئین و ویتامین کاملی برخودار بهترین گزینه برای تغذیه روزانه سگ نژاد کوچک شتیزو می باشد که در دوران تولگی می توان در جدول تغذیه مورد استفاده قرار داد.

غذای خشک سگ شیتزو جونیور رویال کنین

فواید و خواص غذای خشک سگ شیتزو توله رویال کنین

به دلیل اینکه توله سگ شیتزو دارای گوارش حساس می باشد، استفاده از غذای خشک سگ شیتزو توله Royal Canin باعث مراقبت و حفاظت درست از سیستم گوارشی این حیوان می شود و از طرفی دارای دانه های ریز است تا بتواند به راحتی بخورد.

تقویت سیستم دفاعی بدن

همانطور که می دانید سگ ها در دوران تولگی دارای سیستم ایمنی ناقص می باشند که باید تغذیه درستی برای آن فراهم کرد تا سیستم ایمنی تقویت شود تا از خطرات مبتلا به بیماری دور باشند به همین سبب غذای خشک سگ شیتزو توله رویال کنین بهترین گزینه برای تقویت سیستم ایمنی می باشد که طبق جدول پشت بسته بندی این غذا، روازنه طبق دستور غذایی که درج شده است مصرف شود.

درواقع می توان گفت تقویت سیستم ایمنی سگ نژاد شتزو در دوران کودکی واجب  بوده و باعث جلوگیری از مبتلا به بیماری ها می شود به همین سبب باید در نظر داشته باشید تغذیه درست و کاملی داشته باشد.

کاهش حجم و بوی بد مدفوع

علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن در غذای خشک سگ شیتزو Junior رویال کنین فواید دیگری مانند رشد سریع، کاهش حجم و بوی بد مدفوع را دارد که از اصلی ترین مزیت های آن محس.ب می شود. و همچنین به دلیل اینکه این نژاد در کنار انسان ها و در خانه نگهداری می شود کاهش بوی مدفوع یکی از مهمترین ویژگی های آن شمرده می شود.

ترکیبات غذای خشک سگ شیتزو جونیور Royal Canin

ترکیبات این غذای خشک شامل: پروتئین، کلسیم، چربی های مقوی، فسفر، کلسیم  و.. می باشد که علاوه بر این موارد دارای مواد مغذی جهت رشد و سلامت این موجودات نازنین است.

برای اطلاع از قیمت غذای خشک سگ شیتزو توله رویال کنین و یا حتی جهت خرید غذای خشک سگ شیتزو جونیور Royal Canin می توانید به سایت فروشگاهی پت شاپ آنلاین زینو پت مراجعه فرمایید.

مشخصات

نوع
غذای خشک
حیوان
سگ
بازه سنی
0 - 2 ماه
بازه وزنی
1 - 10 کیلوگرم
برند
رویال کنین
محصول جدید

دیدگاه کاربران همه دیدگاه ها

امتیاز 
1397-07-27

بهترین

بهترین

نوشتن دیدگاه شما

غذای خشک سگ شیتزو توله - جونیور رویال کنین

غذای خشک سگ شیتزو توله - جونیور رویال کنین

غذای خشک سگ Shih Tzu Junior رویال کنین:

  • برای سگ های 2 تا 10 ماه
  • مناسب سگ های توله (جونیور)
  • در وزن های 1.5 کیلوگرم

بله خیر