غذای خشک بچه گربه و مادران شیرده و باردار رویال کنین
  • غذای خشک بچه گربه و مادران شیرده و باردار رویال کنین
  • شکل غذای خشک بچه گربه و مادران شیرده و باردار رویال کنین

غذای خشک بچه گربه و مادران شیرده و باردار رویال کنین

غذای خشک گربه First Age Mother & Babycat رویال کنین

  • مناسب گربه های توله و مادران شیرده و باردار
  • برای سن 1 تا 4 ماهگی و مادران شیرده
  • در وزن های2 ، 4  و 10کیلوگرم
وزن موجود محصول
تعداد

بررسی غذای خشک بچه گربه و مادران شیرده و باردار و حامله رویال کنین

غذای خشک بچه گربه و مادران شیرده و باردار رویال کنین غذایی است که مناسب توله های تا 4 ماه و همچنین قابل استفاده برای تغذیه مادران شیر ده می باشد.

غذای خشک بچه گربه و مادران شیرده و باردار رویال کنین

این نوع غذای خشک گربه برحسب ویتامین و پروتیین های لازم بدن توله و مادر تولید شده که به اندازه نیاز آن ها در دانه های این غذا وجود دارد. غذای خشک بچه گربه رویال کنین دارای محتوای غذایی ایده آل و مناسب برای مراحل اولیه تغذیه توله گربه در سن 1 تا 4 ماهگی است که از اسید های چرب کمی برخوردار بوده و به اندازه ای است که به بچه گربه انرژی و قدرت مناسب برسد.

به این دلیل از غذای خشک گربه مادران حامله رویال کنین برای مادران شیرده استفاده می شود که ویتامین های مورد نیاز به بدن مادر برسد تا بتواند شیر دهی مناسب تری داشته باشد. غذای خشک گربه Mother & Babycat رویال کنین متناسب برای بچه گربه هایی است که از شیر مادر گرفته شده اند و از طرفی نیاز به رشد سیرع تر دارند که برای این دسته از گربه های توله باید از این غذا استفاده شود.

نگاهی دقیق تر به غذای خشک Mother & Babycat رویال کنین

همانطور که گفتیم این غذای خشک گربه رویال کنین سرشار از ویتامین های مورد نیاز و مواد معدنی است که جهت تقویت گربه آبستن و شیروار بسیار مناسب بوده و توصیه می شود که برای گربه مادر از این نوع غذا استفاده شود. این غذا داری ویتامین E،C ، تورین، لوتئین و آنتی اکسیدان ها می باشد که این گونه مواد روزانه باید به بدن توله گربه برسد تا رشد بسیار خوب و مناسبی داشته باشد.

شکل غذای خشک گربه توله گربه و مادران حامله رویال کنین

با استفاده از غذای خشک بچه گربه و مادران شیرده و باردار Royalcanin در وعده غذایی حیوان، باعث می شود که سیستم ایمنی این موجود نازنین قوی شده و بسیار پر انرژی باشد. این غذای خشک شرکت رویال کنین به صورت دانه های کوچک تولید شده که مناسب با فک و دندان توله گربه است که به راحتی بتواند غذا را خورده و خوب بجود. در نظر داشته باشید که شکل دانه های غذا برای سن گربه بسیار امر مهمیست.

این نوع غذا را می توان غذای ایده آل برای گربه هایی که شروع به غذا خوردن می کنند معرفی کرد. جهت خرید غذای خشک گربه Mother & Babycat رویال کنین و یا اطلاع از قیمت فروش غذای خشک بچه گربه و مادران شیرده و باردار رویال کنین می توانید به سایت فروشگاه آنلاین پت شاپ زینو مراجعه نموده و اقدام به خرید نمایید.

مشخصات

نوع
غذای خشک
حیوان
گربه
بازه سنی
تا 4 ماه
برند
رویال کنین
مناسب
Baby
بسته بندی محصول
2 ، 4 و 10 کیلوگرم
محصول جدید

دیدگاه کاربران همه دیدگاه ها

امتیاز 
1397-07-25

خرید خوب برای گربه های تازه متولد شده

سلام. من همین دیروز این غذا رو برای بچه های جدیدم گرفتم و خیلی غذای مناسبی برای بچه گربه های تازه به دنیا آمده هست. با پزشک گربه ام که صحبت کردم گفتن غذای کاملی برای رشد مناسب بچه گربه هست. بخاطر همین من یک بسته ازش خریدم.

پاسخ: سلام دوست عزیز. بله همانطور که میفرمایید این غذای خشک بچه گربه تازه متولد شده رویال کنین مناسب گربه های تا 4 ماهگی می باشد و تمامی مواد مغذی برای رشد این حیوان نازنین در نظر گرفته شده است.
امتیاز 
1397-04-25

خوش طعم

من از این غذا برای گربه ام و بچه گربه ام استفاده می کنم که با لذت می خورن توله گربه من 3 ماهه است به نظر شما تا ماه بعد براشون چند کیلویی بخرم که اضافه نمونه؟

پاسخ: سلام دوست عزیز. غذای خشک بیبی کت رویال کنین مناسب بچه گربه هایی هست که تازه متولد شدند. شما میتونید بسته 400 گرمی را تهیه کنید تا اضافه نمونه براتون. چون بعد از 4 ماهگی باید غذای خشک کیتن را براش استفاده کنید.

نوشتن دیدگاه شما

غذای خشک بچه گربه و مادران شیرده و باردار رویال کنین

غذای خشک بچه گربه و مادران شیرده و باردار رویال کنین

غذای خشک گربه First Age Mother & Babycat رویال کنین

  • مناسب گربه های توله و مادران شیرده و باردار
  • برای سن 1 تا 4 ماهگی و مادران شیرده
  • در وزن های2 ، 4  و 10کیلوگرم

بله خیر