غذای خشک گربه مراقبت و سلامت ادراری رویال کنین
  • غذای خشک گربه مراقبت و سلامت ادراری رویال کنین
  • غذای خشک گربه Urinary Care رویال کنین

غذای خشک گربه مراقبت و سلامت دستگاه ادراری رویال کنین

غذای خشک گربه Urinary Care رویال کنین

  • مناسب کنترل سلامت ادراری و سنگ سازی
  • برای سن 1 تا 7 سال
  • در وزن های 400 گرم - 2 و 4 و 10 کیلوگرم
وزن موجود محصول
تعداد

آخرین باری که این محصول به سبدخرید افزوده شد: 1397-03-28

درباره غذای خشک گربه مراقبت و سلامت دستگاه ادراری رویال کنین

غذای خشک گربه مراقبت و سلامت دستگاه ادراری رویال کنین با نتجیه گیری علمی تولید شده که مناسب برای حفظ دستگاه ادراری گربه هاست. هدف رویال کنین از تولید این غذای خشک گربه که با فرمول اختصاصی به تولید رسیده، این است که نیاز های غذایی که باعث کاهش سنگ سازی می شود را در گربه تامین نماید تا دچار این بیماری نشوند.

غذای خشک گربه مراقبت و سلامت دستگاه ادراری رویال کنین

همچنین این غذای خشک گربه رویال کنین رژیم غذایی مخصوص گربه های بالغ است که دچار بیماری ادراری نشوند. همان طور که می دانید ادرار گربه شامل بلور یا کریستال است، که نشانگر هیدراتاسیون و کمبود مواد معدنی در تغذیه روز مره ی این موجودات نازین است و باعث می شوند تبدیل به سنگ و کریستال شود. غذا و مواد غذایی درست که روزانه مورد استفاده قرار می گیرد باعث کم شدن احتمال تشکیل سنگ اداری می شود. رویال کنین در سال 2014 در باره ی نتیجه غذای خشک گربه مخصوص مراقبت و سلامت دستگاه ادراری Royalcanin تحقیق کرده است که عوال موثر این غذا دو برابر معمول برای این موجودات و مخصوصا کرسیتال استروئیت می شود.

ترکیبات غذای خشک گربه یورینری رویال کنین

غذای خشک گربه یورینری رویال کنین دارای پروتئین خشک ماکیان، ذرت، پروتئین های ایزوله شده گیاهی، برنج، گندم، چربی های حیوانی، فیبر گیاهی، گلوتن ذرت، پروتئین های حیوانی هیدرولیز شده، آرد ذرت، مواد معدنی، پالپ چغندر، مخمر، روغن سویا، روغن ماهی و گل همیشه بهار (منبع لوتئین) است که این مواد مفید بوده و روزانه باید به بدن گربه برسد که دچار بیماری های ادراری نشوند.

غذای خشک گربه Urinary Care رویال کنین

نتیجه گیری غذای خشک گربه Urinary Care رویال کنین

استفاده از غذای خشک گربه Urinary Care رویال کنین برای گربه ها باعث جلوگیری از ایجاد سنگ و عفونت های کلیه و مثانه می شود. یکی دیگر از فواید این غذا کاهش PH و غلظت ادرار و کنترل سطح مواد معدنی است، که از دستگاه ادراری حفاظت می کند. استفاده از این غذا در طول روز باعث مصرف بیشتر آب و در نتیجه افزایش ادرار و همچین رقیق تر شدن آن می شود که جلو گیری از کریستال های دستگاه ادراری می کند. از دیگر فواید استفاده این غذا جلوگیری از عفونت های مکرر دستگاه ادراری و مشکلات کلیه می باشد. اگر استفاده از غذای Urinary Care به مدت 10 روز مورد مصرف قرار گیرد، باعث بهبود سلامت دستگاه ادراری می شود.

مشخصات

نوع
غذای خشک
حیوان
گربه
بازه سنی
2 تا 12 ماه
برند
رویال کنین
بسته بندی محصول
400 گرم - 2 - 4 - 10 کیلوگرم
محصول جدید

دیدگاه کاربران همه دیدگاه ها

امتیاز 
1397-07-30

مناسب گربه من

سلام. دکتر گربه من گفت حتما از این غذای خشک رویال کنین بهش بدم و از سایت شما خریدم. خیلی خوب شد شما داشتید چون اصلا حوصله رفتن بیرون ندارم. من علاوه بر این تشویقی گربه جیم کت هم خریدم. هر موقع این محصول را فروش ویژه کردید به من اطلاع دهید تا دوباره خریداری کنم.

امتیاز 
1397-07-15

مشکل ادراری در گربه

سلام. گربه من مشکلات دستگاه ادراری داشت و من چند دوره از این غذا طبق نظر پزشکش استفاده کردم. به نظر من نتیجه خیلی خوبی گرفتم و شاید تا آخر از اهمین غذا براش بگیرم چون غذای مناسبی برای این دسته از گربه هاست.

امتیاز 
1397-05-03

پیشگیری از مشکلات کلیه

این غذا به علت داشتن ترکیبات مورد نیاز باعث جلوگیری از مشکلات کلیه و نارسایی کلیه می کند و بسیار مفید می باشد من دوتا گربه دارم مدت ها برایشان از این غذا استفاده می کنم که دچار بیماری کلیوی نشوند

نوشتن دیدگاه شما

غذای خشک گربه مراقبت و سلامت دستگاه ادراری رویال کنین

غذای خشک گربه مراقبت و سلامت دستگاه ادراری رویال کنین

غذای خشک گربه Urinary Care رویال کنین

  • مناسب کنترل سلامت ادراری و سنگ سازی
  • برای سن 1 تا 7 سال
  • در وزن های 400 گرم - 2 و 4 و 10 کیلوگرم

بله خیر