فیلتر توسط

شاخه‌ها

شاخه‌ها

موجود بودن

موجود بودن

برند

برند

قیمت

قیمت

نوع

نوع

حیوان

حیوان

بازه سنی

بازه سنی

بازه وزنی

بازه وزنی

برند

برند

مناسب

مناسب

اندازه حیوان

اندازه حیوان

طعم

طعم

نوع 2

نوع 2

خاصیت

خاصیت

محصول کشور

محصول کشور

جنس

جنس

رنگ

رنگ

متراژ

متراژ

نوع بند

نوع بند

نوع ظرف

نوع ظرف

سگ

سگ ها به حیوان های وفادار شناخته شده اند که امروزه در بسیاری از خانه ها این موجود نازنین در کنار سایر اعضای خانواده ها به خوبی زندگی می کنند. سگ ها نیز مانند بقیه انسان ها نیاز به نگهداری و مراقبت و حتی تغذیه درست دارند که امروزه با وجود آموزش های مختلف نگهداری از سگ را آسان کرده و برای تهیه کردن وسایل مورد نیاز آن ها از جمله غذا، جای خواب، تشویقی، ظرف غذا و آب و حتی وسایل بازی می توانید از پت شاپ ها اقدام کنید که پت شاپ آنلاین زینو تمامی کالاهای مورد نیاز برای سگ را جهت استفاده برای آن ها دارد.

اطلاعات بیشتر
سوالات متداول

درباره سگ

وقتی صحبت از وفاداری می شود بطور نا خود آگاه ذهن بیشتر مردم به سمت موجودی به نام سگ می رود. در واقع سگ ها موجودات شگفت انگیزی هستند که میتوان ویژگی های مختلف و زیادی در آن ها پیدا نمود. علاوه بر وفاداری، سگ ها در دسته حیوانات محبوب خانگی قرار میگیرند.

سگ

غذای و وسایل مورد نیاز سگ ها

سگ ها همانند انسان ها و سایر موجودات زنده روی زمین برای بقا نیاز به تغذیه دارند تا بتوانند مواد لازم بدن را تامیین نمایند که البته برای سگ ها باید غذاها و خوراکی های مناسب آنها انتخاب نمود تا مشکلاتی برای این حیوان نازنین بوجود نیاید.
علاوه بر غذا باید به نوع رفتار ما با آن ها نیز توجه نمود که خود این امر به بخش های گوناگونی تقسیم می شود و هر کدام آموزش خاص خود را دارد.
برای سرگرم کردن و یا تخلیه انرژی سگ ها باید وسایلی به اسم وسایل بازی در اختیار آنها قرار داد تا علاوه بر سرگرم کردن، باعث تخلیه بخشی از انرژی جمع شده آنها گردد. وسایل بازی سگ ها تنوع بسیاری دارد که میتوان از سایت پت شاپ زینو انتخاب و خریداری نمود.

درباره سگ ها

وسایل مورد نیاز از قیبل غذا و یا وسایل بازی برای هر حیوان متفاوت است، بطور مثال در غذای سگ موادی که برای این حیوان مناسب می باشد به اندازه کافی به کار رفته است. علاوه بر نوع غذای انتخابی متناسب با سگ باید به نوع وسایل دیگر آن از قبیل جای خواب، باکس یا همان جعبه برای حمل و نقل راحتتر سگ، جایزه های متنوع برای آموزش و ... توجه نمود که خود امری بسیار مهم به شمار می رود.

نگاه مختصری به نژاد سگ ها

سگ ها نژادهای مختلفی دارند که هر کدام بنا به دو موضوع انتخاب میشود. یکی بحث سلیقه می باشد که تعریف خاصی برای آن وجود ندارد ولی موضوع دیگر، موضوع نژاد مناسب سگ برای جاهای گوناگون می باشد که با کمی تحقیق میتوان سگ متناسب با مکان نگهداری آن انتخاب و یا خریداری نمود.

در این سایت و در این بخش تمام وسایل مورد نیاز از جمله موارد بالا قابل خرید می باشد و هر کدام از آن ها متناسب با سگ خانگی شما است که باید به این موضوع با دقت زیادی توجه نمود.
به طور خلاصه میتوان گفت که برای سگ خانگی خودتان باید وسایل و یا غذای مورد نیاز آن را تهیه نمایید.

259 محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 32 از 259 مورد
فیلترهای فعال